Program praktyk #startujwpolsce

Praktyki płatne w naszej firmie mogą odbywać studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, licencjackich, inżynierskich i magisterskich; szkół publicznych oraz prywatnych, a także absolwenci, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Nasi praktykanci nie parzą kawy, od tego mamy ekspresy. :) Powierzymy Wam ciekawe zadania, damy możliwość uczestniczenia w codziennych obowiązkach danego zespołu. Pamiętaj - wielu naszych praktykantów i stażystów zostało później zatrudnionych w Grupie WP. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz ten czas.

Prezentujemy poniżej krótki film, obrazujący atmosferę w GWP

Praktyki w Grupie Wirtualna Polska

Etapy rekrutacji na praktyki w Grupie Wirtualna Polska:
  • Zapoznaj się dokładnie z naszą strukturą organizacyjną, a następnie wybierz interesujący Cię dział firmy. Chcesz poznać tajniki marketingu? Stawiasz swoje pierwsze kroki w programowaniu? A może masz „lekkie pióro”?
  • Złóż swoją aplikację online - załącz CV i list motywacyjny, wskaż intersującą Cię lokalizację - Gdańsk lub Warszawę.
  • Twoje zgłoszenie trafi do naszej bazy - teraz my wybierzemy interesujące zgłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
  • Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. W niektórych przypadkach przygotujemy krótkie zadanie rekrutacyjne.
  • Następnie poinformujemy Cię o wynikach rekrutacji na praktykę.

Niezbędne formalności oraz informacje o terminach praktyk:
  • Kandydat wybrany na praktyki powinien dostarczyć do nas umowę o współpracy uczelni z GWP lub skierowanie na praktyki. Jeśli planujemy praktyki absolwenckie, wystarczy świadectwo ostatnio ukończonej szkoły. Umowa/skierowanie musi zawierać zapis o ubezpieczeniu studenta. W przeciwnym wypadku student/absolwent jest zobowiązany do wykupienia polisy ubezpieczeniowej na czas trwania praktyki. Nie martw się, we wszystkim Ci pomożemy
  • Praktyki są najczęściej organizowane od lipca do września. Istnieje również możliwość odbycia praktyk w trakcie trwania roku akademickiego, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem firmy. Czas trwania praktyk ustalany jest indywidualnie, w zależności od dyspozycyjności kandydatów oraz potrzeb działu, w którym odbywają się praktyki.

  • ZAPRASZAMY!