Praca w Grupa Wirtualna Polska: Frontend Developer | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Frontend Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

 Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in:

  • Tworzenie nowego produktu w technologii React;
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych;
  • Peer review kodu, proponowanie lepszych rozwiązań architektonicznych.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Praktycznej znajomości języka JavaScript ES5/ES6;
  • Znajomość jednego z frameworków JavaScript (AngularJS, React);
  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3;
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT;
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność twórczego, nieszablonowego myślenia;
  • Chęć nauki nowych technologii;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Poparcie swojej wiedzy zrealizowanymi projektami OpenSource;
  • Znajomość języka Python.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.