Praca w Grupa Wirtualna Polska: Praktyki Dział Sprzedaży Agencyjnej i Performance | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska poszukuje pasjonatów Internetu, osób które pragną zdobywać nowe umiejętności w największym polskim portalu. Stawiamy na komunikatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju. Ważniejsze niż doświadczenie zawodowe są dla nas: pasja, umiejętności i motywacja do pracy. Tworzymy zgraną ekipę młodych, pełnych pomysłów ludzi. Dla nas ważna jest nie tylko wiedza i umiejętności, ale także poczucie humoru i zdrowy rozsądek :)

Praktyki Dział Sprzedaży Agencyjnej i Performance

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Z nami nauczysz się jak:

  • Tworzyć reklamę natywną ;
  • Wyszukiwać artykuły i dopasowywać reklamy do treści strony;
  • Wykonać obróbkę graficzną zdjęć;
  • Monetyzować  kontent zgodnie z linią kreatywną portali lifestylowych;
  • Ofertować i wyceniać prowadzone kampanie;
  • Raportować wyniki kampanii;
  • Rozwijać projekty e- commerce (fashion, lifestyle).

Wymagania

 Jeżeli :

  • Interesujesz się modą;
  • Chcesz poznać tajniki branży e-commerce
  • Ciekawi Cię tematyka lifestyle

Dołącz na płatne praktyki  do  Wirtualnej Polski  i zobacz jak pracuje się w jednej z największych spółek w branży mediowej!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatne praktyki na okres 3-6 miesięcy;
  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w  branży internetowej oraz poznanie podstawowych wskaźników warunkujących efektywność kampanii;
  • Rozwój w obszarze zarządzania kampaniami marketingowymi pod okiem doświadczonych specjalistów gotowych do dzielenia się swoją wiedzą.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.