Praca w Grupa Wirtualna Polska: Praktykant Data Scientist | Gdańsk, pomorskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Praktykant Data Scientist

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Jeśli:

  • Jesteś studentem: informatyki, matematyki, fizyki lub ekonometrii;
  • Interesujesz się; zagadnieniami z obszarów: data science, uczeniem maszynowym, statystyką lub zaawansowaną wizualizacją danych;
  • Znasz podstawy języka R.

Wymagania

Wyślij swoje CV, weź udział w rekrutacji  i dołącz do zespołu doświadczonych Data Scientis. Będziesz miał możliwość udziału w projektach dostosowanych do Twoich preferencji oraz zainteresowań. Wybierzemy dla Ciebie mentora, który wraz z zespołem wdroży Cię w tajniki  wybranych przez Ciebie zagadnień.

Oferujemy

Z nami nauczysz się:

  •  Projektowania algorytmów i analitycznego workflow;
  • Analizy dużych zbiorów danych na platformie Hadoop;
    •  Hive SQL, Spark
  • Wizualizacji danych;
    •  Shiny
  • Budowy modeli predykcyjnych;
    • R lub Python, Spark
  • Text Mining;
    •  Python
  • Refactoring istniejących aplikacji analitycznych.