Praca w Grupa Wirtualna Polska: Praktyki w redakcji WP | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska poszukuje pasjonatów Internetu, osób które pragną zdobywać nowe umiejętności w największym polskim portalu. Stawiamy na komunikatywność, zaangażowanie i chęć rozwoju. Ważniejsze niż doświadczenie zawodowe są dla nas: pasja, umiejętności i motywacja do pracy. Tworzymy zgraną ekipę młodych, pełnych pomysłów ludzi. Dla nas ważna jest nie tylko wiedza i umiejętności, ale także poczucie humoru i zdrowy rozsądek :)

Praktyki w redakcji WP

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Jeżeli :

  • Jesteś studentem- preferowane kierunki humanistyczne, artystyczne
  • Masz „lekkie pióro”
  • Głowę pełną pomysłów na niebanalne i ważne społecznie tematy
  • Interesujesz się tematyką biznesową, jesteś zorientowany w bieżących wydarzeniach krajowych i zagranicznych, pasjonujesz się sportem, technologiami , a może ciekawi Cię życie celebrytów i świat rozrywki?
  • Chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie redagowania tekstów, reportaży, wywiadów

Wymagania

Dołącz do zespołu redakcyjnego Wirtualnej Polski  i zobacz jak pracuje się w jednej z największych spółek w branży mediowej!

Podczas praktyk nauczysz się jak:

  • Robić profesjonalny research mediów
  • Używać narzędzi do wydawania i publikacji treści w internecie
  • Tworzyć angażujące i efektywne treści (teksty, wideo, relacje live)

Będziesz miał możliwość:

  • Spotkania się z Gwiazdami WP
  • Udziału w warsztatach pracy przed kamerą
  • Redagowania profili społecznościowych Wirtualnej Polski
  • Przygotowania oferty redakcyjnej dla wybranego klienta

Oferujemy

Oferujemy:

  • 2 miesięczne płatne praktyki
  • Udział w ciekawych projektach
  • Fajną i inspirującą atmosferę pracy

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.