Praca w Grupa Wirtualna Polska: Specjalista ds. kadr i płac | Gdańsk, pomorskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach  poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji płacowej oraz sporządzanie list płac;
  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS,US,PFRON,GUS);
  • tworzenie dokumentacji kadrowej;
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników;
  • prowadzenie dokumentacji i rozliczeń umów cywilno-prawnych (w tym kontrakty menedżerskie, rozliczanie Rady Nadzorczej);
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi;
  • uzgadnianie kont księgowych dotyczących wynagrodzeń, składek ZUS, podatków;
  • obsługa kilku podmiotów należących do Grupy Kapitałowej.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane doświadczenie w branży mediowej/telewizyjnej;
  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych;
  • znajomość systemu kadrowo – płacowego (mile wdziana znajomość systemu Xpertis ) oraz programu Płatnik;
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, zasiłków;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie, otwartość na zmiany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę;
  • możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej;
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.