Praca w Grupa Wirtualna Polska: Praktykant w Dziale HR | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

Praktykant w Dziale HR

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Jeśli jesteś studentem, interesujesz się obszarem HR i chciałbyś rozwijać swoje kompetencje w praktyce – zgłoś się do nas!

Do zespołu HR poszukujemy energicznej, zaangażowanej ,kreatywnej i nastawionej na rozwój osoby, która nie boi się wyzwań.

Wymagania

Jeśli:

  • Jesteś studentem III-V roku ( mile widziany kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)
  • Jesteś dostępny w wymiarze  3 dni w tygodniu
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Jesteś otwarty na doświadczenia
  • Nie lubisz rutyny i nie obawiasz się dynamicznego środowiska pracy
  • Odważnie dzielisz się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami

Oferujemy

 Podczas praktyk w Dziale HR będziesz miał możliwość

  • Realizowania projektów z zakresu Employer Brandingu
  • Uczestniczenia  w procesach rekrutacji
  • Uczestniczenia  w organizacji  szkoleń
  • Wspierania zespołu w zadaniach administracyjno -kadrowych
  • Sprawdzenia jak Zarządzanie Zasobami Ludzkimi  realizujemy w praktyce

Dlaczego warto  odbyć praktyki w Grupie Wirtualna Polska:

  • Oferujemy 2-3 miesięczne, płatne praktyki potwierdzone referencjami
  • Pracę u lidera polskiego internetu
  • Udział w ciekawych, różnorodnych projektach  we współpracy z profesjonalistami
  • Możliwość łączenia zadań organizacyjnych, administracyjnych i twórczych
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.