Praca w Grupa Wirtualna Polska: Specjalista ds. Infrastruktury Data Center | Gdańsk, pomorskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Infrastruktury Data Center

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Nadzór sprzętu w systemie magazynowym;
  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury Data Center w tym:
    • zakup i wdrażanie sprzętu,
    • serwis sprzętu,
    • instalacja oprogramowania,
    • podstawowa konfiguracja.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Znajomość systemów Linux w stopniu podstawowych;
  • Znajomość sprzętu komputerowego;
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.