Praca w Grupa Wirtualna Polska: Product Manager Lifestyle - Pudelek | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy przy projekcie na stanowisko:

Product Manager Lifestyle /Pudelek

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Jako Product Manager będziesz kompleksowo odpowiadać za rozwój obszaru Lifestyle / Pudelek w Grupie Wirtualna Polska. Do twoich zadań będzie należało współtworzenie strategii obszaru oraz dbanie o jego rozwój w zakresie kluczowych parametrów. Prowadzone przez ciebie projekty będą multidyscyplinarne i będą wymagać kontaktu z wieloma osobami z całej organizacji dzięki czemu poznasz nasz biznes od podszewki.

Wymagania

Czego oczekujemy ?

  • Min. dwuletniego doświadczenia w zarządzaniu produktem web'owym (mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży mediowej);
  • Dużej samodzielności w działaniu i poczucia odpowiedzialności za sukces powierzonego obszaru;
  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikacji z wieloma interesariuszami (marketing, sprzedaż, technologia, redakcje);
  • Pasji i bycia na bieżąco w zakresie najnowszych technologii i rozwiązań web'owych;
  • Umiejętności analitycznych, które pozwalają na analizowanie i ulepszanie każdej sfery produktu;
  • Wyczucia biznesowego i zrozumienia web'owych modeli biznesowych;
  • Odwagi, która pozwala na kwestionowanie zastałych rozwiązań i wprowadzanie zmian;
  • Min. dobrej znajomości j. angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dużą odpowiedzialność oraz wpływ na tworzenie i rozwój największych marek w polskim Internecie;
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole złożonym z ludzi pasjonujących się tym co robią;
  • Projekty oparte o najnowsze technologie i trendy;
  • Luźną atmosferę pracy i płaską strukturę organizacyjną;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe.

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.