Praca w Grupa Wirtualna Polska: Sales Manager | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy przy projekcie na stanowisko:   

Sales Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

 

Jako Sales Manager będziesz kompleksowo odpowiadać za maksymalizację sprzedaży w obszarze Lifestyle i Pudelek w Grupie Wirtualna Polska. Do twoich zadań będzie należało współtworzenie strategii sprzedażowej obszaru oraz dbanie o jego rozwój w zakresie kluczowych parametrów .Przykładowe zadania to m. in. nawiązanie bliskiej współpracy z działami sprzedaży Wirtualnej Polski w zakresie oferowania niestandardowych projektów sprzedażowych, monitorowanie realizacji aktualnych kampanii, śledzenie trendów rynkowych oraz proponowanie nowych rozwiązań reklamowych dla obszaru.

Wymagania

Czego oczekujemy ?

  • Min. dwuletniego doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą internetowego produktu mediowego;
  • Dużej samodzielności w działaniu i poczucia odpowiedzialności za sukces powierzonego obszaru;
  • Umiejętności pracy zespołowej i komunikacji z wieloma interesariuszami;
  • Wyczucia biznesowego i kompleksowego zrozumienia web'owych modeli biznesowych (sprzedaż reklam, projektów specjalnych, generowanie leadów, e-commerce).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dużą odpowiedzialność oraz wpływ na tworzenie strategii sprzedażowej największych marek w polskim Internecie;
  • Ciekawe połączenie zadań wymagających kreatywności i umiejętności analitycznych;
  • Luźną atmosferę pracy i płaską strukturę organizacyjną;
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole złożonym z ludzi pasjonujących się tym co robią. 

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.