Praca w Grupa Wirtualna Polska: Performance Specialist | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska

Grupa Wirtualna Polska poszukuje:

Performance Specialist

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:

  • tworzenie ofert sprzedażowych rozliczanych w modelach efektywnościowych dla kampanii displayowych i  mailingowych,
  • koordynowanie ofert między działami sprzedażowymi spółki,
  • negocjacje warunków cenowych kampanii,
  • monitorowanie kampanii realizowanych w modelu efektywnościowych,
  • optymalizacja kluczowych wskaźników kampanii,
  • określanie potencjału kampanii (przy zadanych parametrach, terminach i narzędziach),
  • doradzanie w wyborze odpowiednich formatów reklamowych w celu realizacji założeń kampanii,
  • tworzenie raportów na potrzeby analiz i planowania przyszłych kampanii sprzedażowych.

Wymagania

 Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Office – Exel, Powerpoint, Word,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość trendów i specyfikacji reklamy internetowej,
  • znajomości zagadnień związanych z performance marketingiem oraz modeli rozliczeń obowiązujących na rynku reklamy on-line,
  • doświadczenie w planowaniu i realizowaniu kampanii on-line,
  • umiejętność tworzenia raportów, sprawna analiza dużej ilości danych oraz biegłość w  wyciąganiu na ich podstawie poprawnych wniosków,
  • znajomość technologii Big Data oraz umiejętne ich wykorzystywanie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć do nauki i dzielenia się wiedzą,
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w  firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ciekawą  i pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.