Praca w Grupa Wirtualna Polska: Redaktor | Lublin, lubelskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Redaktor

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Pisanie i formatowanie artykułów z różnych dziedzin, m.in. zdrowie, rodzicielstwo, lifestyle, fitness
  • Obróbka graficzna zdjęć

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w pracy w mediach na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką zdrowia i parentingu
  • Bardzo dobra orientacja w bieżących wydarzeniach
  • Lekkie pióro
  • Dobry warsztat pisarki
  • Samodzielność
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (bierna)

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe humanistyczne
  • Znajomość zagadnień SEO
  • Znajomość pakietu MS Office, programu Gimp

Oferujemy

  • Możliwość poznania pracy w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość publikacji materiałów w prestiżowym medium o zasięgu ogólnokrajowym
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę
  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Lublina
  • Zespół fajnych ludzi :)

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.