Praca w Grupa Wirtualna Polska: JavaScript Developer | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Poszukujemy programistów do rozwijania usługi Videostar - telewizja kablowa, oraz Open FM - radio internetowe, które do odbioru wykorzystują urządzenia STB, dla przykładu: komputer, tablet, telefon lub telewizor z Android TV. Mamy już kilkaset tysięcy unikalnych użytkowników dziennie, obsługujemy łącznie kilkaset różnych programów.

JavaScript Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in:

  • Utrzymywanie i tworzenie aplikacji webowych wraz z dokumentacją;
  • Odpowiedzialność za wydajność i poprawność napisanego kodu oraz jego optymalizację;
  • Zapewnienie jakości kodu oraz niezawodności interfejsu w skrajnych sytuacjach i różnych środowiskach;
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań w celu usprawnienia i automatyzacji pracy;
  • Wzajemne przeglądy kodu, w celu uspójniania stylu pisania oraz zmniejszenia ryzyka błędów;
  • Szukanie praktycznych rozwiązań dla działu UX oraz ścisła współpraca z zespołem backendowym;
  • Nie zajmujemy się cięciem HTML ani CSS!

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Bardzo dobrej znajomości języka JavaScript;
  • Znajomości architektury klient-server;
  • Dużej chęci do nauki i samorozwoju.

Mile widziana znajomość:

  • Frameworka Angular JS lub React.JS;
  • Tematyki streamowania audio i video w Internecie;
  • Frameworku Flask (Python) i Symfony (PHP);
  • Znajomość dockera, jenkinsa, gita.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój aplikacji, które docierają do miliona użytkowników (skala!);
  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.