Praca w Grupa Wirtualna Polska: Administrator Bezpieczeństwa Systemów | Gdańsk, pomorskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Poszukujemy programistów do rozwijania usługi Videostar - telewizja kablowa, oraz Open FM - radio internetowe, które do odbioru wykorzystują urządzenia STB, dla przykładu: komputer, tablet, telefon lub telewizor z Android TV. Mamy już kilkaset tysięcy unikalnych użytkowników dziennie, obsługujemy łącznie kilkaset różnych programów.

Administrator Bezpieczeństwa Systemów
(Computer Systems Security Administrator)

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Ochrona infrastruktury przed nieautoryzowanymi zmianami i modyfikacjami;
  • Monitoring ruchu sieciowego, identyfikacja potencjalnych zagrożeń, analiza i reakcja na incydenty;
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa systemów IT;
  • Zarządzanie Infrastrukturą Klucza Publicznego;
  • Udział w projektowaniu architektury bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych;
  • Działania związane z zarządzaniem podatnościami;
  • Analizowanie i ustanawianie wymagań bezpieczeństwa dla infrastruktury firmy;
  • Administracja narzędziami bezpieczeństwa.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów, sieci, aplikacji;
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT;
  • Dobra znajomość systemów z rodziny *NIX;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania;
  • Posiadanie min. jednego z wymienionych certyfikatów: CISSP/CISA/ CEH/ CCNP.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Styczność z jednym z większych systemów rozproszonych w kraju, w tym systemach telewizji;
  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.