Praca w Grupa Wirtualna Polska: IT Project Manager | Wrocław, dolnośląskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy przy projekcie na stanowisko:

IT Project Manager

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Prowadzenie, koordynacja i nadzór prac związanych z wytwarzaniem produktów internetowych - od etapu definiowania założeń biznesowych do ich uruchomienia;
  • Przygotowywanie zakresu biznesowego i funkcjonalnego dla każdego z realizowanych projektów;
  • Przygotowywanie specyfikacji biznesowych, projektowych;
  • Aktywne współuczestniczenie w projektowaniu UX, projektowaniu graficznym oraz implementacji technologicznej;
  • Nadzór nad jakością i terminowością prac wszystkich osób zaangażowanych w rozwój projektu;
  • Cykliczne raportowanie postępu prac w prowadzonych projektach;
  • Ewangelizacja organizacji w zakresie dobrych praktyk prowadzenia projektów, a także poprawnych rozwiązań funkcjonalnych, graficznych i UX;
  • Cykliczna analityka parametrów UX i traffic dla rozwijanych produktów;
  • Aktywne podejmowanie inicjatywy rozwoju istniejących serwisów w portfolio spółki, w tym w szczególności wyszukiwanie możliwości rozwoju aktualnych rozwiązań biznesowych, UX, graficznych i technologicznych.

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?

  • Osoby z kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu rozległych projektów internetowych z dużą liczbą interesariuszy;
  • Osoby ze znajomością zwinnych metodyk i procesu UCD;
  • Biegłej w komunikacji z obszarem biznesu, redakcji, technologii, grafiki i UX (wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne), skutecznej w zarządzaniu zespołem;
  • Osoby z  bardzo dobrą znajomością branży i trendów;
  • Odważnej, asertywnej, analitycznej, umiejącej wyciągać wnioski, a w trudnych sytuacjach umiejącej podjąć sprawnie decyzje.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.