Praca w Grupa Wirtualna Polska: Administrator systemów Linux | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Administrator systemów Linux

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Zarządzanie/administracja systemami serwerowymi portalu;
  • Monitoring funkcjonowania usług;
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów z infrastrukturą serwerową, diagnostyka i naprawa awarii;
  • Wsparcie rozwoju usług i aplikacji portalu WP ze strony infrastruktury serwerowej;
  • Planowanie rozwoju pozostających pod opieką systemów teleinformatycznych;
  • Wyszukiwanie, testy i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości systemów Linux/Unix (w szczególności RedHat/Centos);
  • Znajomości zagadnień związanych z administracją serwerów, systemów, aplikacji;
  • Znajomości zagadnień sieciowych (TCP/IP);
  • Umiejętności programowania w shellu (bash) i/lub znajomości Perla lub Pythona do celów administracyjnych;
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji (chef, ansible);
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się w dokumentacji technicznej;
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności.

Atutem kandydata będzie:

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych SQL oraz NoSQL;
  • Umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (GIT).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Styczność z jednym z większych systemów rozproszonych w kraju;
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności.

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.