Praca w Grupa Wirtualna Polska: Data Scientist | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Data Scientist

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Interesują Cię zagadnienia Big Data?
Pasjonujesz się systemami rekomendacyjnymi?
Lubisz weryfikować różne hipotezy w oparciu o dane?
Chcesz podejmować wyzwania związane z jakością oszacowań?
Z nami będziesz miał/-ła możliwość pracy na największych systemach w Polsce.
Poznasz najnowsze rozwiązania w zakresie uczenia maszynowego.
Będziesz pracować z ludźmi, którzy budowali polski Internet.

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Udział w projektach Big Data w GWP, w tym w ich utrzymaniu;
  • Przeprowadzanie analiz danych, badanie jakości danych;
  • Przygotowywanie modeli predykcyjnych;
  • Badanie cech pod kątem użycia w modelach predykcyjnych;
  • Automatyzacja analiz;
  • Dostarczanie analiz i raportów dla zespołów i osób decyzyjnych wewnątrz organizacji.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Rok doświadczenia w realizacji pokrewnych zadań;
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu modelowania statystycznego, predykcyjnego, podejść machine learning i segmentacji;
  • Znajomość języka R oraz Shiny - umiejętność i doświadczenie w tworzeniu kodu przetwarzającego dane i interaktywnych wizualizacji;
  • Znajomość SQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją;
  • Samodzielność i przedsiębiorczość – zmotywowanie do osiągania celów, kreatywność i chęć podejmowania wyzwań;
  • Umiejętność dostrzegania kontekstu i stosowania odpowiednich technik do danego zagadnienia biznesowego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień Text mining;
  • Znajomość technologii BigData: Hive, Spark, Storm, Ozie;
  • Znajomość języków: Python, Bash, Scala lub Java będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemów wersjonowania oprogramowania (np. Git).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.