Praca w Grupa Wirtualna Polska: PHP Developer | Gdańsk, pomorskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PHP Developer

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Projektowanie, rozwój i utrzymywanie systemów wewnętrznych opartych  na technologii PHP oraz JavaScript;
  • Rozwój oraz utrzymanie usług powiązanych z systemami wewnętrznymi;
  • Optymalizacja wytworzonych rozwiązań;
  • Wykonywanie testów i inspekcja kodu;
  • Tworzenie dokumentacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Biegłej znajomości PHP;
  • Zaawansowanej znajomości frameworku Symfony;
  • Biegłości w OOP;
  • Zaawansowanej znajomości MySQL;
  • Umiejętności pracy z systemami kontroli wersji (GIT);
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript i HTML.

Atutem kandydata będzie:

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP;
  • Doświadczenie w metodykach zwinnych;
  • Znajomość MS SQL;
  • Znajomość technologii Webcomponents/Polymer ;
  • Znajomość ECMAScript 2016;
  • Znajomość Elasticsearch.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Styczność ze stale rozwijającym się i unowocześnianym systemem ERP;
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.