Praca w Grupa Wirtualna Polska: Redaktor Social Media | Lublin, lubelskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Redaktor Social Media

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • Pisanie i formatowanie artykułów z różnych dziedzin, m.in. lifestyle, rodzicielstwo, zdrowie, kuchnia, gwiazdy, sport, fitness;
  • Obróbka graficzna zdjęć;
  • Ustawianie postów na Facebooku.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Umiejętność poruszania się w social mediach;
  • Lekkie pióro;
  • Dobry warsztat pisarki;
  • Samodzielność;
  • Duża chęć poszerzania wiedzy i podejmowania nowych wyzwań;
  • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (bierna).

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe humanistyczne, ale zapraszamy także studentów kierunków humanistycznych;
  • Znajomość zagadnień SEO;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość pakietu OpenOffice, programu Gimp i Canva;
  • Młode mamy, które czują tematykę parentingową :)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość poznania pracy w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę stacjonarną w biurze w centrum Lublina;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Szansę nauki i rozwoju;
  • Zespół fajnych ludzi :)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.