Praca w Grupa Wirtualna Polska: Scrum Master | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Scrum Master

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in:

  • Prowadzenie projektów związanych z wytwarzaniem produktów (daily, sprint planning, retrospekcja);
  • Wsparcie zespołu w określaniu i realizacji zadań;
  • Prowadzenie retrospekcji oraz dbanie o continous improvment zespołów;
  • Motywowanie zespołu oraz dbałość o efektywność jego pracy.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (Scrum, Kanban, Frameworki skalujące);
  • Znajomość specyfiki aplikacji mobilnych i webowych oraz rozumienie procesu wytwarzania oprogramowania;
  • Odpowiedzialność za rozwój zwinności organizacji i członków zespołów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój aplikacji, które docierają do 6 milionów użytkowników (skala!);
  • Praca w przyjaznym, zwinnym środowisku A-Players, nastawionych na technical excellence (software crasftmanship);
  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji, która trwale i nieustannie zmienia obraz polskiego rynku.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.