Praca w Grupa Wirtualna Polska: SEO Copywriter | Lublin, lubelskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SEO Copywriter

Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby na powyższym stanowisku należeć będzie :

  • Pisanie, formatowanie artykułów z obszaru m.in. lifestyle, zdrowie, kuchnia, gwiazdy oraz sport;
  • Przygotowywanie zdjęć od strony graficznej.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe humanistyczne;
  • Lekkie pióro;
  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego;
  • Dobry warsztat pisarski;
  • Samodzielność oraz kreatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
  • Możliwość współtworzenia produktów dla milionów użytkowników;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem.

W temacie e-maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.