Praca w Grupa Wirtualna Polska: Front-end Developer React, React Native, Redux | Warszawa, mazowieckie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Front-end Developer React, React Native, Redux

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie projektów mobilnych (web i native) w ramach zespołu developerskiego;
  • Wywieranie realnego wpływu na kierunek rozwoju projektów;
  • Wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych;
  • Peer review kodu, doskonalenie istniejących rozwiązań architektonicznych.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Dobra znajomość React i Redux;
  • Podstawowa znajomość React Native;
  • Podstawowa znajomość platformy iOS lub Android;
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (Jest, Mocha, Jasmine);
  • Rozumienie protokołów komunikacji GraphQL, HTTP/2.

Dodatkowe atuty:

  • Poparcie swojej wiedzy zrealizowanymi projektami OpenSource;
  • Podstawowa znajomość języka Swift lub Java.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój projektów, które docierają do 20 milionów użytkowników;
  • Praca w przyjaznym, zwinnym środowisku A-Players, nastawionym na jakość wytwarzanych rozwiązań (Software Crasftmanship);
  • Zatrudnienie w stabilnej organizacji, która trwale i nieustannie zmienia obraz polskiego rynku.

Proces rekrutacyjny:

  • Zadanie rekrutacyjne;
  • Spotkanie techniczne, na którym omówimy rozwiązanie;
  • Rozmowa z działem HR;
  • Cały proces rekrutacyjny trwa 14 dni.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.