Praca w Grupa Wirtualna Polska: Multimedia Frontend Developer | Gdańsk, pomorskie

Grupa Wirtualna Polska S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Multimedia Frontend Developer

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Rozwój, w zakresie front-end, jednego z największych ekosystemów audio/wideo w Polsce;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii odtwarzania i streamingu audio/wideo;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia wartościowych kompetencji;
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, min. 2 lata doświadczenia na stanowisku JavaScript Developera lub podobnym;
  • Znajomości standardów kodowania i odtwarzania multimediów na platformach desktop/mobile;
  • Doświadczenia w korzystaniu z technik AJAX/CORS, JSON/REST;
  • Bardzo dobrej znajomość HTML5/CSS3 (RWD), w tym znajomość nowych API HTML5;
  • Praktycznej znajomości środowiska Node.js/NPM i narzędzi Webpack/GULP;
  • Praktycznych umiejętności testowania jednostkowego i automatycznego;
  • Praktycznej znajomość GIT/JIRA.

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie front-end’owych mechanizmów portalowych związanych z odtwarzaniem multimediów (video/audio);
  • Testowanie, debugowanie i optymalizacja wytworzonych rozwiązań;
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych i śledzenie tendencji na rynku.

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Grupa Wirtualna Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Jednocześnie informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.